מהו תכנון בתי מלון?

תכנון ועיצוב של בית מלון שונה בתכלית מעיצוב של בית או דירה. תכנון בתי מלון צריך להיות סביב החוויה של הלקוח והרצונות שלו ולכל בית מלון יש את הקונספט שלו. כשמישהו מגיע למלון יש לו ציפיות והוא משלם לא רק על האוכל הטעים, על האטרקציות שיש במלון או סביבו ועל דברים פיזיים אלא גם על האוירה בו שמרכיב חשוב בה הוא העיצוב בבית המלון. תכנון של בתי מלון צריך להיות שילוב של מראה מיוחד בהתאם למה שהמלון רוצה לשדר יחד עם פרקטיות ונוחות. הוא צריך להתבצע קודם כל בהתאם לקהל היעד של המלון והאדריכל צריך להתאים את עצמו לקהל הזה.

חשיבה על כל פרט ופרט במהלך תכנון בתי מלון

תכנון בתי מלוןתכנון בתי מלון הוא עבודה לאיש מקצוע עם ניסיון רב מכיוון שהוא דורש חשיבה על כל פרט ופרט בדרך אל ההצלחה. יש גם סוגים שונים של מלונות, כך לדוגמא המלונות הכפריים מיועדים למשפחות שמגיעות לאזור של בית המלון בשביל לטייל שם, וכמובן זוגות שמחפשים את השקט ואת הרומנטיקה לעומת מלונות גדולים שמוכרים חבילות למשפחות ואמורים לספק את כל צרכי הלקוחות בתוכם וכמובן, יש את מלונות הבוטיק שמיועדים לזוגות או לאנשי עסקים שמגיעים לאזור ורוצים את השלווה והשקט. כל מלון כזה דורש חשיבה ייחודית על מנת להתאים לו את התנאים ואת המראה.

איש מקצוע עם ראייה עיצובית לא שגרתית

תכנון בתי מלון צריך להיות על ידי מישהו שיש לו ניסיון ספציפי בבתי מלון ויותר מזה, ניסיון בסוג המלון אותו הוא אמור לתכנן. הוא צריך להיות עם ראייה רחבה ובעיקר עם הבנה של הצרכים של באי המלון העתידיים. הוא צריך להתאים את הקונספט העיצובי למיקום המלון ולחזון של בעליו, והוא צריך להיות על פי סטנדרטים אחרים מאלו של עיצוב חללים פרטיים ולא מעט יידע על בתי מלון, איך הם בנויים ואיך הם אמורים להיות מחולקים. אם אתם מחפשים אדריכל כזה, ינינה היא זו שאתם מחפשים בזכות הניסיון הרב שלה בתחום.