עיצוב חדר שינה הורים - להרגיש יותר נעים עם חדרי שינה מעוצבים

לכל הפרוייקטים >>

 

עיצוב חדר שינה הורים - להרגיש  יותר נעים  עם חדרי שינה מעוצבים

הנטייה להשקיע בעיצוב בתים ופנים בעיקר הסלון או המטבח לעיתים שמה בצל את העיצוב של החדר הפרטי והאינטימי, חדר השינה של ההורים. כדי להרגיש שם הרבה יותר נעים, כדי להרגיש מאוד נוח, יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי עיצוב חדר שינה להורים. הטיפים באדיבות ינינהשדן , אדריכלות ועיצובים לבתים מרהיבים וחדרים נהדרים. 

 

עיצוב חדר שינה הורים בסגנון זורם 

יש לא מעט טיפים שינסו ללמד אתכם איך לעצב חדר בסגנון כפרי או איך לעצב אותו בסגנון מודרני או אפילו נועז, אבל הטיפ הראשון שלנו הוא להקפיד על עיצוב חדר שינה הורים זורם. קווים רכים המשלימים זה את זה, עדיפים על חיתוכים ואלמנטים מנותקים. בעזרת גופי תאורה נבחרים, וילונות זברה, שטיחים ואפילו קולבים קלילים או מעמדים, ניתן ליצור סגנון יותר זורם, יותר נעים לעין ומרגיש יותר נכון גם מבפנים. 

 

תאורה שמזמינה הרגעות 

עוד טיפ לעיצוב חדר השינה של ההורים הוא לבחור בתאורה נכונה. חשוב לבחור תאורה לא משתלטת, לא מסנוורת. את עוצמת התאורה החזקה והמרשימה יותר, כדאי להשאיר למטבח או לחדר המגורים, הסלון. בחדר השינה של ההורים צריך תאורה יותר רכה, בהירה, כזאת שלא יוצרת אווירה מעוררת אלא מזמינה להרגעות ולתחושה נעימה. 

 

פרקט לאפקט דרמטי וטבעי 

אם רוצים לשדרג את חדר ההורים מבלי לשבור קירות, זה בהחלט אפשרי. שינוי דרמטי ובעל אפקטיביות רבה יתקבל לאחר התקנה של פרקט. אם אתם אוהבים את תחושת העץ הטבעי מתחת לרגליים יחפות, אין תחליף לפרקט טבעי. מחיר יותר נוח אך תחושה פחות אמיתית תקבלו בהתקנה של פרקט סינטטי. ההדפס דמוי העץ נראה כמו הדבר האמיתי. וייבוש רטיבות מתחת לריצוף לפני ששמים את הפרקט.

 

נישות, מודרני ויפה 

עוד שדרוג אפשרי בעזרת נישות או תוספות גבס. לא לכל מבנה של חדר הורים תתאים נישה פינתית, אבל כמעט בכל עיצוב של חדר שינה להורים אפשר לעשות שימוש מושכל בגבס. זה יתאים גם אם המטרה היא ליצור עיצוב לטלוויזיה או מדף גבס שמעניק מראה נקי, יפה, אופנתי ומודרני. בנוסף, נישה במקום הנכון תוכל להתאים כפתרון אחסון מדהים, גם מרהיב וגם נוח. 

 

עיצוב חדר שינה הורים | ינינה שדן