עיצוב מלונות בוטיק – מה שצריך לדעת עיצוב מלון בוטיק

עיצוב מלונות בוטיק

מי מאיתנו לא אוהב לנפוש בין השאר במלונות בוטיק, ליהנות מהנוף המיוחד אם ישנו, לאכול אוכל טעים, לבלות באטרקציות שקיימות סביב המלון ובעיקר, לנשום אויר נקי, להתחדש ולצבור כוחות להמשך. מלונות בוטיק לא דומים למלונות רגילים גם באוכלוסייה אליה הם פונים וגם בכמות החדרים שלהם, ומה שבעיקר מושך אנשים הוא העיצוב הייחודי והלא שגרתי שלהם. עיצוב מלונות בוטיק הוא לא דבר של מה בכך. הוא דורש מומחיות רבה, ראייה אחרת וחשיבה מחוץ לקופסא. הוא דורש אומץ ויצירתיות והשארת חותם של המעצב או המעצבת. אז הנה קצת על מלונות בוטיק ועל העיצוב שלהם ובעיקר, מה מאפיין את המלונות הללו.

התקשרו אלי 054-9876955 או השאירו לי פרטים בטופס  כאן

עיצוב מלונות בוטיק בהתאם למאפייני מלון בוטיק בארץ

בשביל לדעת יותר על עיצוב מלונות בוטיק חשוב להבין קודם מהם בכלל מלונות הבוטיק. ובכן -  אלו לרוב מלונות לא גדולים שהייחודיות שלהם היא יוקרה ואינטימיות. לרוב יהיו אלו מלונות בעיצוב אישי וספציפי בעיקר בגלל שהם אינם שייכים לרשת מלונות מסוימת בדרך כלל ולא צריכים לענות על פרמטרים ספציפיים. מאפייני מלון בוטיק הינם המיקום שלהם שיכול להיות במבנה עתיק או היסטורי משומר, תשומת הלב של צוות המלון לכל פרט ופרט והקשבה לצרכי הלקוחות, זה שהם מיועדים לאנשים בוגרים וללא משפחות וכמובן, כמות החדרים הקטנה ביחס למלונות הרגילים. כל אלו יחד עם העיצוב הייחודי הופכים מלון למלון בוטיק.

לא כל אחד יכול לעצב מלון בוטיק באיכות מספקת

עיצוב מלונות בוטיק הוא לא עבודה לכל מעצב שהוא, גם אם הוא עיצב בעברו בתי מלון רגילים. מלונות בוטיק שונים בתכלית ממלונות רגילים בכל מה שקשור לעיצוב שלהם, מכיוון שהם צריכים קודם כל לענות על הצרכים של קהל היעד שהוא בעיקר פינוקים ויחס אישי, יחד עם הגשמת החזון של בעלי המלון. עיצוב של מלונות בוטיק צריך להתבצע על ידי מי שיש לו ניסיון רב בתחום ומשרד האדריכלים של ינינה מיועד בדיוק למטרה הזו. יש פרטים רבים שעליהם צריך לחשוב בעיצוב והוא צריך להיות עיצוב יצירתי וכזה שנותן מענה מקיף לקונספט של מלון הבוטיק.

עיצוב מלונות בוטיק על ידי אדריכלית מקצועית

אדריכלית ינינה שדן מתמחה בתכנון אדריכלי, עיצוב פנים, עיצוב מותכנון מלונות, שינויי דיירים, תאום אדריכלי ושיפור התכנון. התקשרו אלי 054-9876955 או השאירו לי פרטים בטופס  כאן