תיאום תכנון אדריכלי ליזמים וקבלנים

משרד אדריכלים ינינה שדן מתמחה בתיאום התכנון האדריכלי בפרוייקטים של בנייה עבור ליזמים וקבלנים. המקצועיות של המשרד באה לידי ביטוי בהקמתם של פרויקטים מרהיבים ופרגמטיים, שנבנו בהתאמה מושלמת לאילוצי השטח והתקציב. אנו מאמינים בתכנון מוקדם ומוקפד שכלל תכנון מלא תוך הקשבה והיענות לדרישות הלקוח, מציאת פתרונות טכניים ויצירתיים, שימת דגש על בחירת חומרים איכותיים והתייחסות מלאה עד לירידה לפרטים הקטנים של הפרויקט. המשרד מאמין ביצירת תיאום הציפיות מלא כערובה להצלחת הפרויקט תוך ביצוע הדמיות תלת מימד מלאות לפני תחילת העבודה. כמו כן, בכל תהליכי התכנון והבנייה מקבל הלקוח ליווי צמוד וזמינות רבה עד להשלמת הפרויקט לשביעות רצונו.

צרו איתי קשר ואשמח לסייע. טלפון 054-9876955  ליחצו כאן השארת פרטים

 

תיאום אדריכלי ליזמים ולקבלנים - הכל מתחיל בתכנון נכון


תכנון אדריכלי נבון לוקח בחשבון את אילוצי הנכס והשטח על מנת למקסם את השטח ולהביא לתוצאה אלגנטית, פרגמטית ולשביעות רצון מרבית של הלקוח. הליווי האדריכלי המקצועי בכל שלבי הביצוע הקבלני, מעניק פתרונות איכותיים לבעיות במהלך שלבי הבנייה, מוביל לחיסכון בזמן ובעלויות ולפיקוח הדוק על הביצוע של כלל בעלי המקצוע ובכך מוביל למקסום הפרויקט ואיכויותיו בהתאמה לתקציב הנדרש.

צרו איתי קשר ואשמח לסייע. טלפון 054-9876955  ליחצו כאן השארת פרטים

השירותים שלנו:

תאום תכנון אדריכלי

בתום שלב יזום הפרויקט מגיע השלב החשוב ביותר בפרויקט – שלב התכנון – בו מתחיל מימוש הרצון / הרעיון / החזון של היזם. תוצרי שלב התכנון הינם: תאום תוכניות לביצוע, מפרטים, כתבי כמויות, אומדן ביצוע, לו"ז. בהליך התכנון מעורבים מספר רב של גורמים בעלי ענין בפרויקט: יזם, מתכננים, יועצים, גורמי תשתית, נציגי עירייה ועוד. 
במהלך העבודה נבדקים חלופות ופתרונות לביצוע. על מנת להשיג תוצרי תכנון ברמה גבוהה (תוכניות באיכות גבוהה וברמת פירוט נדרשת, אומדנים מדויקים ועוד) יש צורך בלהציב איש מקצוע מנוסה ובעל כישורי ניהול מוכחים אשר ינהל את התהליך, יתאם את הפעולות בין בעלי העניין, אשר להם לעיתים אינטרסים מנוגדים, ו"ינווט את הספינה", קרי פרויקט, לפי דרישות ותקציב של הלקוח. המשרד שלנו מציע שירותי ניהול ותאום תכנון לפי אמות מידה מקצועיים הגבוהים ביותר.

ניהול ותאום מערך שינויי דיירים

במהלך שנות עשייה מקצועית צברנו ניסיון עשיר ומגוון בשלל פרויקטים יוקרתיים. ההשכלה הבינלאומית, הניסיון המוכח וידע אדריכלי תכנוני עשיר, מאפשרים להעניק לקהל לקוחותינו שירות מקיף לבדיקה ותיאום תוכניות לפני הביצוע:
 בדיקת תוכניות התאמתם לחוקים ותקנות
 הטמעת שינויים בתוכניות לביצוע
 מתן ייעוץ אדריכלי לדיירים
 תיאום מול ספקים ויועצים של הפרויקט
 גמר חשבון מול רוכשים
 גם בתחום שינויי דיירים אנו מביאים גמישות מחשבתית והתחשבות מרבית בצרכים הייחודיים של כל הצדדים
 (יזמים, קבלנים ודיירים) ובכך מביאים לתוצאה אופטימלית, יעילה וחסכונית.

 פיקוח עליון לדירות

פיקוח עליון הוא בעצם ביקורת בשטח שבאה לוודא האם הביצוע תואם את אשר בתוכניות. רוב הבעיות צצות בזמן הביצוע (לדוגמה אי-הבנה של התוכניות, "האלתורים" ואי-התאמות שונות בין המתוכנן לבין המבוצע), אשר פוגעות בלו"ז, תקציב ואיכות הפרויקט. ליווי מקצועי שלנו כולל: ביקורת בשלבי הבניה העיקריים כגון, יסודות, רצפות, גמר, הנחיות למנהל העבודה וטיפול בתעודת גמר. פיקוח עליון מקצוע עושה את ההבדל בין פרויקט מוצלח לבין "עוד פרויקט".
מפקח עליון של משרדינו מהווה איש אמונו של היזם, מייצג אותו לפי הצורך בכל הצמתים הקריטיים של הפרויקט, מלווה את התכנון והביצוע על מנת להבטיח עמידה בכל היעדים שהוגדרו לפרויקט. התפקיד הינו גמיש, תכולת העבודה מוגדרת בכל פרויקט בהתאם לצרכים של היזם, ובכך ניתן להפיק מקסימום תועלת עבור הלקוח בתקציב הנתון.

פיקוח צמוד

עם תחילת הביצוע יש למנות מפקח צמוד באתר. תפקידו של המפקח הצמוד הינו פיקוח על עבודות בנייה, התאמת הביצוע לתכנון, בדיקת איכות הביצוע ביחס לדרישות במפרטים ובתוכניות, בדיקה ואישור חשבונות, תיאום תכנון מול המתכננים בעת השינויים בתוכניות, חתימה ביומני העבודה של המבצע ועוד.
משרדינו בעל ניסיון עשיר ומוכח בתחום בנייה למגורים, בנייה פרטית, תוספות בנייה, שיפוץ חללי מגורים, משרדים ותעשייה.

ייעוץ נגישות

לצורך קבלת היתר בנייה ואישורי אכלוס לבניה החדשה, החקיקה בתחום הנגישות לינינה שדן, מנהלת המשרד הכשרה בינלאומית מיוחדת בתחום תכנון הנגישות לאנשים בעלי מוגבלות והיא תשמח לעמוד לרשותכם בהתאמה לחקיקה החדשה.

צרו קשר עוד היום בטלפון 054-9876955 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם עם פתרונות מעשיים לתוכניות ולחלומות שלכם. 
לחצו כאן להצעת מחיר