אודות המשרד - ינינה שדן

משרד האדריכלים IS-Architech , הוקם לפני כשש עשרה שנים על ידי האדריכלית ינינה שדן ומתמחה בתכנון אדריכלי, עיצוב פנים, תאום תכנון ושיפור התכנון. המשרד פועל הן עבור קהל לקוחות פרטיים והן עבור חברות בנייה (יזמים וקבלנים) ושם דגש מיוחד על תכנון ועיצוב פונקציונלי ואסתטי של המרחבים השונים, אשר משפיעים על חיי האדם. החזון שעומד לנגד עינינו הוא - ”לתכנן, הוא לעשות ביותר עם פחות” - מאת ריצ’רד בקמינסטר פולר. למשרד יש ניסיון רב בתכנון פרוייקטים מורכבים ויוקרתיים בבנייה למגורים, תכנון משרדים, שינויי דיירים ותכנון חדרים נקיים לתעשייה. בין לקוחותינו יזמים וחברות קבלניות מהמובילות בישראל, חברות היי טק ולקוחות פרטיים. 

הכל מתחיל בפרטים הקטנים וזה מה שעושה את ההבדל. פירוט מפורט שנותן מענה לגימור מושלם!

שרות מעל הכל
אנו מלווים את הלקוח מהרגעים הראשונים של הפרויקט ועד לסיומו, נותנים מענה מקצועי ללקוח תוך 48 שעות בהתחייבות. גם בשטח וגם במשרד אנחנו תמיד זמינים עבור לקוחותינו. כי שירות מהיר, מקצועי ואדיב ללקוח זאת לא רק סיסמא עבורנו.

מקצועיות מוכחת
בראש המשרד עומדת ינינה שדן בעלת תואר שני בארכיטקטורה ופיתוח עירוני M.Arch (2002) מטעם האוניברסיטה הלאומית בבואנוס איירס, ארגנטינה. בשנת 2004 סיימה שדן את הכשרתה המקצועית כיועצת נגישות מטעם הטכניון - המכון הטכנולוגי לישראל והיא רשומה בפנקס המהנדסים ואדריכלים כחוק. בנוסף, לינינה שדן הכשרה בינלאומית מיוחדת בתחום תיכנון הנגישות של מבנים קיימים לאנשים בעלי מוגבלות ובוסף, היא זכתה במילגה מטעם החברה המפורסמת Mapfre  והשתתפה במחקר וכתיבת ספר בנושא הנגישות.

ניסיון רב שנים
האדריכלות המקצועית ופורצת הדרך של המשרד באה לידי ביטוי במיצוי הפוטנציאל של סביבת המגורים ו/או העסקים מחד ויצירת עיצוב פורץ דרך עם קו אדריכלי צעיר, מודרני, חדשני, יצירתי והכי חשוב חלל מאורגן, אסתטי ופרקטי. ינינה שדן עצמה, הינה בעלת פורטפוליו בינלאומי מרשים בתחום אדריכלות פנים וביצעה עבודות מקצועיות הן בארגנטינה והן בישראל עבור משרדי האדריכלות המובילים, ביניהם: איריס רוזנהיימר, אייל בלייבס, גרשון גרשמן וגידי בר אוריין. 

צרו קשר עוד היום בטלפון 054-9876955 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם. לחצו כאן להצעת מחיר