מאמרים


ייעוץ אדריכלי לפני רכישת דירה מקבלן

ייעוץ אדריכלי לפני רכישת דירה מקבלן - ייעוץ מקצועי על ידי אדריכלית ינינה שדן , יאפשר לכם לרכוש את הנכס בלב שקט

למאמר במלואו >

תכנון בתי מלון - אדריכל המתמחה בעיצוב ותכנון של בית מלון

תכנון בתי מלון צריך לשלב בין פרקטיות, נוחות, תחושת פינוק וגם סגנון ואווירה. היום ישנם סוגים שונים של בתי מלון. אדריכלית ינינה שדן מתמחה בעיצוב ותכנון של בתי מלון

למאמר במלואו >

אדריכל פנים - עיצוב דירת החלומות שלכם

אדריכל פנים - עיצוב דירת החלומות שלכם על ידי אדריכל פנים שיהיה אחראי לתכנון ולעיצוב. לא חייבים להיות בעלי הון כדי לדרוש עיצוב מקצועי בהתאמה אישית.

למאמר במלואו >

להפוך פנטזיה למציאות בעזרת אדריכל פנים מקצועי

להפוך פנטזיה למציאות בעזרת אדריכל פנים מקצועי: ניתן לבצע שינויים בבית, כולל שינויים מבניים באמצעות אדריכל פנים המשלב בין תחום האדריכלות לתחום העיצוב.

למאמר במלואו >

עיצוב חדר שינה הורים - להרגיש יותר נעים עם חדרי שינה מעוצבים

הנטייה להשקיע בעיצוב הסלון או המטבח לעיתים שמה בצל את העיצוב של חדר השינה של ההורים. כדי להרגיש שם הרבה יותר נעים יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי עיצוב חדר שינה הורים.

למאמר במלואו >

עיצוב מלונות בוטיק – מה שצריך לדעת עיצוב מלון בוטיק

מי מאיתנו לא אוהב לנפוש בין השאר במלונות בוטיק, ליהנות מהנוף המיוחד אם ישנו, לאכול אוכל טעים, לבלות באטרקציות שקיימות סביב המלון ובעיקר, לנשום אויר נקי, להתחדש ולצבור כוחות להמשך. מלונות בוטיק לא דומים למלונות רגילים גם באוכלוסייה אליה הם פונים וגם בכמות

למאמר במלואו >

לאן מועדות פניהם של מעצבי הפנים המובילים?

תכנון ועיצוב משרדים ובתים פרטיים כבר מזמן לא מציג לנו סל אפשרויות מוגבל, והרי שכיום הוא נחשב לקרקע פורייה של יצירתיות וחדשנות.

למאמר במלואו >

מהו תכנון בתי מלון?

תכנון ועיצוב של בית מלון שונה בתכלית מעיצוב של בית או דירה. תכנון בתי מלון צריך להיות סביב החוויה של הלקוח והרצונות שלו ולכל בית מלון יש את הקונספט שלו.

למאמר במלואו >

טיפים מקצועיים

לפני תחילת ההתקשרות עם בעל מקצוע, אל תשכחו לדרוש מהאדריכל שמלווה את הפרויקט תוכנית עבודה וכתב כמויות, מכיוון שכך תוכלו להגיע למחיר סופי ומדויק וללא הפתעות בדרך.

למאמר במלואו >

אדריכלית בתים פרטיים: השקט שלכם התכנון והלוגיסטיקה שלה

כשיום יבוא, ואתם תהיו בפני תהליכי רכישת בית, בין אם מדובר יהיה בבית פרטי, קרקע חדשה, או דירה בבניין - עליכם יהיה למצוא אדריכל שילווה אתכם בתהליך, מרגע הרכישה ועד לרגע בו תקבלו את המפתחות ותיכנסו לגור בבית החדש

למאמר במלואו >

כיצד הופכים למעצבי פנים למובילים?

על מנת להיות מעצב פנים מוביל דרושה ראייה מרחבית וראיית צרכי הלקוח, בתהליך עיצוב הפנים, תכנון החלל הוא היסוד ועמידה בתכנון ובעיצוב בהתאם למידותיו הינה חלק קריטי. הגדרת דפוסי זרימה ופיתוח תוכניות לפריסת רהיטים ולהצבת אלמנטים בכל חלל ייחודי

למאמר במלואו >

פתרונות עיצוב מקצועיים

פתרונות עיצוב מקצועיים - משרד אדריכלים ינינה שדן

למאמר במלואו >

בדיקת בית או דירה אחרי שיפוץ - להיכנס הביתה בראש שקט

שיפוץ דירה או שיפוץ בית זהו תהליך שעלול לגבות השקעה ניכרת של זמן, כסף ואנרגיה. שכירת שירותי בדק בית בתום השיפוץ מאפשר לבחון האם תהליך השיפוץ אכן "מספק את הסחורה” באופן שתואם את ההשקפה.

למאמר במלואו >

מפרט מכר דירות - מהו מפרט טכני ומה חשוב לבדוק בו

מפרט מכר הוא מסמך שמחוייב לצרף לחוזה המכר של הדירה, במסמך המכר מופיעים כמה סעיפים טכנים של הדירה. המוכר מחויב לתת לרוכש מפרט מכר על פי חוק אשר נקרא "חוק המכר (דירות)".

למאמר במלואו >